Satılık - Arsa 6500 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Agios Nikolaos
747 000 €
114 €/m²
Property 40405 photo 1
Property 40405 photo 2
Property 40405 photo 3
Property 40405 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 175 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 6500 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
853 000 € 860 €/m²
  • Nesne kodu 64550
  • Metrekare 991 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
695 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 57192
  • Metrekare 3518 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
800 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 38769
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
700 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 33666
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56505
  • Metrekare 11174 m²
  • Denize uzaklık 1850 m
Satılık
800 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 63744
  • Metrekare 13439 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 000 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 49157
  • Metrekare 29981 m²
  • Denize uzaklık 1240 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 24952
  • Metrekare 11065 m²
Satılık
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 48715
  • Metrekare 8300 m²
  • Denize uzaklık 292 m
Satılık
650 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 40469
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği