Satılık - Ticari mülk 145 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Nea Smyrni
135 000 €
931 €/m²
Property 35509 photo 1
Property 35509 photo 2
Property 35509 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1972
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 145 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
135 000 € 931 €/m²
  • Nesne kodu 35509
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
155 000 € 1987 €/m²
  • Nesne kodu 29235
  • Metrekare 78 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
190 000 € 2111 €/m²
  • Nesne kodu 50203
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
110 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 35108
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
120 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 45118
  • Metrekare 105 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
127 000 € 2116 €/m²
  • Nesne kodu 56401
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
130 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 34849
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
150 000 € 3061 €/m²
  • Nesne kodu 19621
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
110 000 € 3142 €/m²
  • Nesne kodu 37877
  • Metrekare 35 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
150 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 22389
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği