Satılık - Ticari mülk 105 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Kalithea Belediyesi
120 000 €
1143 €/m²
Property 45118 photo 1
Property 45118 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 105 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 24749
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
120 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 45118
  • Metrekare 105 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
110 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 35108
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
150 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 22389
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
160 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 24167
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
150 000 € 1704 €/m²
  • Nesne kodu 63237
  • Metrekare 88 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
160 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 24175
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
130 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 34849
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
135 000 € 931 €/m²
  • Nesne kodu 35509
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
105 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 44001
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 2350 m

Bülten aboneliği