110 000 €
3143 €/m²
Property 37877 photo 1
Property 37877 photo 2
Property 37877 photo 3
Property 37877 photo 4
Property 37877 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1960
  • Yenileme yılı: 2017
  • Isıtma: doğalgaz
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 35 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 1704 €/m²
  • Nesne kodu 63237
  • Metrekare 88 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
110 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 35108
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
105 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 44001
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 2350 m
Satılık
130 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 34849
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
120 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 45118
  • Metrekare 105 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
150 000 € 3061 €/m²
  • Nesne kodu 19621
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
160 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 24167
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
110 000 € 3142 €/m²
  • Nesne kodu 37877
  • Metrekare 35 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
130 000 € 317 €/m²
  • Nesne kodu 30402
  • Metrekare 409 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği