155 000 €
1987 €/m²
Property 29235 photo 1
Property 29235 photo 2
Property 29235 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2010
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 78 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 1515 €/m²
  • Nesne kodu 39107
  • Metrekare 99 m²
  • Denize uzaklık 12 m
Satılık
210 000 € 1304 €/m²
  • Nesne kodu 60986
  • Metrekare 161 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
195 000 € 150 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 49918
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
150 000 € 3061 €/m²
  • Nesne kodu 19621
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
135 000 € 931 €/m²
  • Nesne kodu 35509
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
130 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 34849
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
160 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 24175
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
127 000 € 2116 €/m²
  • Nesne kodu 56401
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
200 000 € 534 €/m²
  • Nesne kodu 31103
  • Metrekare 374 m²
  • Denize uzaklık 3200 m

Bülten aboneliği