150 000 €
3061 €/m²
Property 19621 photo 1
Property 19621 photo 2
Property 19621 photo 3

Ayrıntılar

  • Karlılık: 2,67%
  • Yapım Yılı: 1976
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 49 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 24167
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
150 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 22389
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
155 000 € 1987 €/m²
  • Nesne kodu 29235
  • Metrekare 78 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
130 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 34849
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
210 000 € 1304 €/m²
  • Nesne kodu 60986
  • Metrekare 161 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
150 000 € 3061 €/m²
  • Nesne kodu 19621
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
190 000 € 2375 €/m²
  • Nesne kodu 41511
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
200 000 € 534 €/m²
  • Nesne kodu 31103
  • Metrekare 374 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
127 000 € 2116 €/m²
  • Nesne kodu 56401
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
190 000 € 2111 €/m²
  • Nesne kodu 50203
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği