150 000 €
2143 €/m²
Property 22389 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2014
  • Isıtma: diğer
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 70 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 534 €/m²
  • Nesne kodu 31103
  • Metrekare 374 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
130 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 34849
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
135 000 € 931 €/m²
  • Nesne kodu 35509
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 € 3061 €/m²
  • Nesne kodu 19621
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
130 000 € 317 €/m²
  • Nesne kodu 30402
  • Metrekare 409 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
160 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 24175
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
190 000 € 2111 €/m²
  • Nesne kodu 50203
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
160 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 24167
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
190 000 € 2375 €/m²
  • Nesne kodu 41511
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
127 000 € 2116 €/m²
  • Nesne kodu 56401
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği