127 000 €
2117 €/m²
Property 56401 photo 1
Property 56401 photo 2
Property 56401 photo 3
Property 56401 photo 4
Property 56401 photo 5
Property 56401 photo 6
Property 56401 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Yenileme yılı: 2015
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 60 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
190 000 € 2375 €/m²
  • Nesne kodu 41511
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
130 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 34849
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
110 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 24749
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
160 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 24167
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
110 000 € 3142 €/m²
  • Nesne kodu 37877
  • Metrekare 35 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
155 000 € 1987 €/m²
  • Nesne kodu 29235
  • Metrekare 78 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
105 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 44001
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 2350 m
Satılık
190 000 € 2111 €/m²
  • Nesne kodu 50203
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
150 000 € 3061 €/m²
  • Nesne kodu 19621
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
110 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 35108
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği