Satılık - Ticari mülk 90 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez Ilisia Belediyesi
190 000 €
2111 €/m²
Property 50203 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 90 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 24167
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
250 000 € 3731 €/m²
  • Nesne kodu 44712
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
195 000 € 150 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 49918
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
190 000 € 2111 €/m²
  • Nesne kodu 50203
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
250 000 € 1879 €/m²
  • Nesne kodu 63353
  • Metrekare 133 m²
  • Denize uzaklık 135 m
Satılık
190 000 € 2375 €/m²
  • Nesne kodu 41511
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
210 000 € 1304 €/m²
  • Nesne kodu 60986
  • Metrekare 161 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
250 000 € 1136 €/m²
  • Nesne kodu 16364
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği