325 000 €
1711 €/m²
Property 34866 photo 1
Property 34866 photo 2
Property 34866 photo 3
Property 34866 photo 4
Property 34866 photo 5
Property 34866 photo 6
Property 34866 photo 7
Property 34866 photo 8
Property 34866 photo 9
Property 34866 photo 10
Property 34866 photo 11
Property 34866 photo 12
Property 34866 photo 13
Property 34866 photo 14

Ayrıntılar

  • Isıtma: mazot
  • Denize mesafe: 8600 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 190 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 40297
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
299 000 €
  • Nesne kodu 36656
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
480 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 34134
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
450 000 € 724 €/m²
  • Nesne kodu 26164
  • Metrekare 621 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
350 000 € 1029 €/m²
  • Nesne kodu 36699
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
480 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 55876
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 7
Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 35235
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
441 000 € 1378 €/m²
  • Nesne kodu 60879
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
350 000 € 1296 €/m²
  • Nesne kodu 34119
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği