300 000 €
1554 €/m²
Property 35235 photo 1
Property 35235 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9500 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 193 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 741 €/m²
  • Nesne kodu 64659
  • Metrekare 472 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
360 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 40297
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
330 000 € 1294 €/m²
  • Nesne kodu 45492
  • Metrekare 255 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 1029 €/m²
  • Nesne kodu 36699
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
325 000 € 1805 €/m²
  • Nesne kodu 34874
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 35235
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
325 000 € 1710 €/m²
  • Nesne kodu 34866
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 8600 m
Satılık
300 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 48615
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
370 000 € 1075 €/m²
  • Nesne kodu 31831
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
360 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 33660
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 50 m

Bülten aboneliği