480 000 €
2400 €/m²
Property 55876 photo 1
Property 55876 photo 2
Property 55876 photo 3
Property 55876 photo 4
Property 55876 photo 5
Property 55876 photo 6
Property 55876 photo 7
Property 55876 photo 8
Property 55876 photo 9
Property 55876 photo 10
Property 55876 photo 11
Property 55876 photo 12
Property 55876 photo 13
Property 55876 photo 14
Property 55876 photo 15
Property 55876 photo 16
Property 55876 photo 17
Property 55876 photo 18
Property 55876 photo 19
Property 55876 photo 20
Property 55876 photo 21
Property 55876 photo 22

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1975
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 7
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 9300 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık Bina 200 metrekare. bina 3 kattan oluşmaktadır. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 2. kat bir yatak odası mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
395 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 37481
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 56797
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
635 000 € 1154 €/m²
  • Nesne kodu 36277
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
680 000 € 1283 €/m²
  • Nesne kodu 58993
  • Metrekare 530 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
450 000 € 724 €/m²
  • Nesne kodu 26164
  • Metrekare 621 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
650 000 € 1547 €/m²
  • Nesne kodu 30898
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
580 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 37778
  • Metrekare 286 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
575 000 € 1513 €/m²
  • Nesne kodu 55862
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
480 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 34134
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
682 000 € 1046 €/m²
  • Nesne kodu 60923
  • Metrekare 652 m²
  • Denize uzaklık 1360 m

Bülten aboneliği