350 000 €
1029 €/m²
Property 36699 photo 1
Property 36699 photo 2
Property 36699 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1960
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 340 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
325 000 € 1805 €/m²
  • Nesne kodu 34874
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
330 000 € 1294 €/m²
  • Nesne kodu 45492
  • Metrekare 255 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 31119
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 9600 m
Satılık
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • Nesne kodu 39077
  • Metrekare 165 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 35235
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
360 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 33660
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
350 000 € 1029 €/m²
  • Nesne kodu 36699
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
420 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 10789
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
395 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 37481
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 20000 m

Bülten aboneliği