480 000 €
1200 €/m²
Property 34134 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1967
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 400 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 1071 €/m²
  • Nesne kodu 54669
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 15800 m
Satılık
400 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 43181
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
635 000 € 1154 €/m²
  • Nesne kodu 36277
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
595 000 € 1116 €/m²
  • Nesne kodu 42510
  • Metrekare 533 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
605 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 63297
  • Metrekare 509 m²
  • Rooms 15
Satılık
700 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 37149
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
400 000 € 1454 €/m²
  • Nesne kodu 29432
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
700 000 € 979 €/m²
  • Nesne kodu 39752
  • Metrekare 715 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
395 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 37481
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 20000 m

Bülten aboneliği