450 000 €
769 €/m²
Property 40587 photo 1
Property 40587 photo 2
Property 40587 photo 3
Property 40587 photo 4
Property 40587 photo 5
Property 40587 photo 6
Property 40587 photo 7
Property 40587 photo 8
Property 40587 photo 9
Property 40587 photo 10
Property 40587 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2009

Açıklama

Atina’da satılık Bina 585 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 1075 €/m²
  • Nesne kodu 31831
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
605 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 63297
  • Metrekare 509 m²
  • Rooms 15
Satılık
580 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 37778
  • Metrekare 286 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
580 000 € 2367 €/m²
  • Nesne kodu 39603
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 7
Satılık
550 000 € 1603 €/m²
  • Nesne kodu 52819
  • Metrekare 343 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
450 000 € 724 €/m²
  • Nesne kodu 26164
  • Metrekare 621 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
400 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 43181
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
550 000 € 1447 €/m²
  • Nesne kodu 5364
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
420 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 10789
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
650 000 € 1547 €/m²
  • Nesne kodu 30898
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği