299 000 €
Property 36656 photo 1
Property 36656 photo 2
Property 36656 photo 3
Property 36656 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 0 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
325 000 € 1710 €/m²
  • Nesne kodu 34866
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 8600 m
Satılık
350 000 € 1029 €/m²
  • Nesne kodu 36699
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
370 000 € 1075 €/m²
  • Nesne kodu 31831
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
420 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 10789
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • Nesne kodu 39077
  • Metrekare 165 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
360 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 33660
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
441 000 € 1378 €/m²
  • Nesne kodu 60879
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
245 000 € 569 €/m²
  • Nesne kodu 14764
  • Metrekare 430 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
253 000 € 1150 €/m²
  • Nesne kodu 64665
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 12200 m
Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 35235
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 9500 m

Bülten aboneliği