360 000 €
1200 €/m²
Property 40297 photo 1
Property 40297 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1920
  • Yapı izni oranı: 4
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 300 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 56797
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
441 000 € 1378 €/m²
  • Nesne kodu 60879
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 43181
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
325 000 € 1805 €/m²
  • Nesne kodu 34874
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
490 000 € 1633 €/m²
  • Nesne kodu 44763
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 35235
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
450 000 € 724 €/m²
  • Nesne kodu 26164
  • Metrekare 621 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
325 000 € 1710 €/m²
  • Nesne kodu 34866
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 8600 m
Satılık
395 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 37481
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 20000 m

Bülten aboneliği