450 000 €
725 €/m²
Property 26164 photo 1
Property 26164 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 621 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
605 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 63297
  • Metrekare 509 m²
  • Rooms 15
Satılık
595 000 € 1116 €/m²
  • Nesne kodu 42510
  • Metrekare 533 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
540 000 € 1080 €/m²
  • Nesne kodu 60877
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9600 m
Satılık
450 000 € 724 €/m²
  • Nesne kodu 26164
  • Metrekare 621 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
635 000 € 1154 €/m²
  • Nesne kodu 36277
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
441 000 € 1378 €/m²
  • Nesne kodu 60879
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
370 000 € 1075 €/m²
  • Nesne kodu 31831
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
420 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 10789
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
570 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 60941
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
580 000 € 2367 €/m²
  • Nesne kodu 39603
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği