441 000 €
1378 €/m²
Property 60879 photo 1
Property 60879 photo 2
Property 60879 photo 3
Property 60879 photo 4
Property 60879 photo 5
Property 60879 photo 6
Property 60879 photo 7
Property 60879 photo 8

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 6
  • Denize mesafe: 550 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık Bina 320 metrekare. bina 5 kattan oluşmaktadır. Bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat bir kiler mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. 2. kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. 3. kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, tente, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 37660
  • Metrekare 557 m²
  • Denize uzaklık 8300 m
Satılık
400 000 € 1454 €/m²
  • Nesne kodu 29432
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
575 000 € 1513 €/m²
  • Nesne kodu 55862
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
420 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 10789
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
441 000 € 1378 €/m²
  • Nesne kodu 60879
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 37481
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
550 000 € 1447 €/m²
  • Nesne kodu 5364
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
580 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 37778
  • Metrekare 286 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
600 000 € 1071 €/m²
  • Nesne kodu 54669
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 15800 m
Satılık
570 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 60941
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği