Satılık - Arsa 6000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
800 000 €
133 €/m²
Property 50209 photo 1
Property 50209 photo 2
Property 50209 photo 3
Property 50209 photo 4
Property 50209 photo 5
Property 50209 photo 6
Property 50209 photo 7
Property 50209 photo 8
Property 50209 photo 9
Property 50209 photo 10
Property 50209 photo 11
Property 50209 photo 12
Property 50209 photo 13

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 6000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 220 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 150 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 56094
  • Metrekare 26159 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
900 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 9104
  • Metrekare 14700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 33678
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Nesne kodu 5989
  • Metrekare 570 m²
  • Denize uzaklık 290 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 4941
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
1 000 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 21075
  • Metrekare 4160 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
1 100 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 24589
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
650 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37194
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
800 000 € 199 €/m²
  • Nesne kodu 22088
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
980 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 50867
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği