Satılık - Arsa 3200 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
500 000 €
156 €/m²
Property 4100 photo 1
Property 4100 photo 2
Property 4100 photo 3
Property 4100 photo 4
Property 4100 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 3200 metrekare Korfu’da. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
530 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 56513
  • Metrekare 95095 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
650 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37194
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
470 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37792
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56994
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
430 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 42191
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
690 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 65497
  • Metrekare 5060 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
600 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 5097
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
470 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47378
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
540 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 24098
  • Metrekare 4450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
580 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 42862
  • Metrekare 17500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği