800 000 €
200 €/m²
Property 22872 photo 1
Property 22872 photo 2
Property 22872 photo 3
Property 22872 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 32248
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
980 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 50867
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56994
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
900 000 € 391 €/m²
  • Nesne kodu 9631
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
750 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 63483
  • Metrekare 17439 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
900 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40794
  • Metrekare 72000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
650 000 € 406 €/m²
  • Nesne kodu 25355
  • Metrekare 1599 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
810 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34056
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 35172
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
800 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 46991
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 230 m

Bülten aboneliği