600 000 €
6 €/m²
Property 25388 photo 1
Property 25388 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık Arsa 94000 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
580 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 42862
  • Metrekare 17500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
600 000 € 491 €/m²
  • Nesne kodu 24955
  • Metrekare 1220 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
490 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 11133
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
650 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37194
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4975
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
500 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 37793
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
870 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 19477
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
650 000 € 406 €/m²
  • Nesne kodu 25355
  • Metrekare 1599 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60716
  • Metrekare 2603 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
490 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 16054
  • Metrekare 68000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m

Bülten aboneliği