490 000 €
51 €/m²
Property 11133 photo 1
Property 11133 photo 2
Property 11133 photo 3
Property 11133 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 30 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 9500 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 37857
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
530 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63876
  • Metrekare 4982 m²
  • Denize uzaklık 620 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31969
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34064
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
400 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 49499
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
580 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 42862
  • Metrekare 17500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34063
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
550 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 35807
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
430 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 44034
  • Metrekare 2522 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
550 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 65531
  • Metrekare 5565 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği