Satılık - Arsa 2000 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Artemida
370 000 €
185 €/m²
Property 24632 photo 1
Property 24632 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 1200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
430 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 5918
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
500 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 5920
  • Metrekare 9780 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
525 000 € 452 €/m²
  • Nesne kodu 5924
  • Metrekare 1160 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
335 000 € 549 €/m²
  • Nesne kodu 7611
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
500 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 9560
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
395 000 € 897 €/m²
  • Nesne kodu 10955
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
320 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 11732
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
400 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 13128
  • Metrekare 4870 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
535 000 €
  • Nesne kodu 13625
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği