Property 59235 photo 1
Property 59235 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 1800 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 880 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Nesne kodu 24404
  • Metrekare 536 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Nesne kodu 62033
  • Metrekare 615 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
360 000 € 292 €/m²
  • Nesne kodu 25148
  • Metrekare 1230 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
557 000 € 318 €/m²
  • Nesne kodu 13790
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
500 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 30296
  • Metrekare 9200 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
550 000 € 233 €/m²
  • Nesne kodu 34277
  • Metrekare 2360 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
370 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 24632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
450 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 31362
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
425 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 23825
  • Metrekare 12600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği