400 000 €
80 €/m²
Property 32648 photo 1
Property 32648 photo 2
Property 32648 photo 3
Property 32648 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 5000 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 52393
  • Metrekare 1203 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Nesne kodu 60861
  • Metrekare 1187 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
330 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 22407
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
580 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 64083
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
450 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 14679
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
540 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 64082
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 14818
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
395 000 € 897 €/m²
  • Nesne kodu 10955
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
370 000 € 356 €/m²
  • Nesne kodu 33921
  • Metrekare 1038 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
557 000 € 318 €/m²
  • Nesne kodu 13790
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği