410 000 €
745 €/m²
Property 38637 photo 1
Property 38637 photo 2
Property 38637 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 350 m

Açıklama

Satılık çit Arsa 550 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 440 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 23362
  • Metrekare 8850 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
400 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 13128
  • Metrekare 4870 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
550 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 59221
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
400 000 € 496 €/m²
  • Nesne kodu 56518
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
430 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 5918
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
580 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 64083
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
335 000 € 549 €/m²
  • Nesne kodu 7611
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
535 000 €
  • Nesne kodu 13625
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
557 000 € 318 €/m²
  • Nesne kodu 13790
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği