Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 860 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Argosaronikos adaları
Aegina
450 000 €
523 €/m²
Nesne kodu
31099
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
860 m²
Bölge
Attiki
Location
Attica (Yunanistan) | Aegina (Argosaronikos adaları)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
450 m
Havaalanına uzaklık:
81 km
Açıklama
Satılık Arsa 860 metrekare Attiki’de.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
370 000 €
356 €/m²
Arsa 1038 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
33921
Metrekare
1038 m²
Denize uzaklık
17000 m
Satılık
650 000 €
550 000 €
611 €/m²
Arsa 900 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
56455
Metrekare
900 m²
Denize uzaklık
70 m
Satılık
395 000 €
897 €/m²
Arsa 440 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
10955
Metrekare
440 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
450 000 €
375 €/m²
Arsa 1200 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
14679
Metrekare
1200 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
580 000 €
580 €/m²
Arsa 1000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
64083
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
1350 m
Satılık
370 000 €
185 €/m²
Arsa 2000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
24632
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
525 000 €
452 €/m²
Arsa 1160 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
5924
Metrekare
1160 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
590 000 €
547 €/m²
Arsa 1077 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
64085
Metrekare
1077 m²
Denize uzaklık
248 m
Satılık
410 000 €
745 €/m²
Arsa 550 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
38637
Metrekare
550 m²
Denize uzaklık
350 m
Satılık
400 000 €
296 €/m²
Arsa 1350 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
14818
Metrekare
1350 m²
Denize uzaklık
13000 m
Aydan Iskenderova
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar