İstek üzeri
Property 33978 photo 1
Property 33978 photo 2
Property 33978 photo 3
Property 33978 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 250 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 37064 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 7892 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 65724
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
853 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 63066
  • Metrekare 1175 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
330 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 65144
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Önerilen Satılık
235 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 65945
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
349 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 65412
  • Metrekare 5960 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
350 000 € 221 €/m²
  • Nesne kodu 64295
  • Metrekare 1580 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
190 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 65447
  • Metrekare 1022 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
449 000 € 271 €/m²
  • Nesne kodu 65403
  • Metrekare 1654 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
640 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 63745
  • Metrekare 8608 m²
  • Denize uzaklık 1150 m
Satılık
143 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 65150
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1400 m

Bülten aboneliği