2 103 000 € 1 894 000 €
105 €/m²
Property 16555 photo 1
Property 16555 photo 2
Property 16555 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 17934 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 3000 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Nesne kodu 29228
  • Metrekare 2070 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
2 200 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44015
  • Metrekare 15503 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 670 000 € 494 €/m²
  • Nesne kodu 41749
  • Metrekare 5400 m²
  • Denize uzaklık 370 m
Satılık
1 760 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 40470
  • Metrekare 55000 m²
  • Denize uzaklık 460 m
Satılık
2 346 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 50279
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
2 935 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64251
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
2 830 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 36085
  • Metrekare 19017 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
3 000 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 33304
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42922
  • Metrekare 2129 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği