1 500 000 €
34 €/m²
Property 24668 photo 1
Property 24668 photo 2
Property 24668 photo 3
Property 24668 photo 4
Property 24668 photo 5
Property 24668 photo 6
Property 24668 photo 7
Property 24668 photo 8
Property 24668 photo 9
Property 24668 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 25000 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 43000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 8600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33978
  • Metrekare 37064 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 32623
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 52254
  • Metrekare 27671 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
1 450 000 € 138 €/m²
  • Nesne kodu 32273
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
1 500 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 24668
  • Metrekare 43000 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
1 400 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 31733
  • Metrekare 19454 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 280 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 54603
  • Metrekare 11799 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 32927
  • Metrekare 13680 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 16555
  • Metrekare 17934 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği