2 200 000 €
141 €/m²
Property 44015 photo 1
Property 44015 photo 2
Property 44015 photo 3
Property 44015 photo 4
Property 44015 photo 5
Property 44015 photo 6
Property 44015 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 15503 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 38260
  • Metrekare 50000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
2 200 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44015
  • Metrekare 15503 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 670 000 € 494 €/m²
  • Nesne kodu 41749
  • Metrekare 5400 m²
  • Denize uzaklık 370 m
Satılık
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 16555
  • Metrekare 17934 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
3 150 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 22430
  • Metrekare 45000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 62848
  • Metrekare 4112 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39997
  • Metrekare 41865 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
2 600 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 47235
  • Metrekare 68000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
2 830 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 36085
  • Metrekare 19017 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği