1 500 000 €
78 €/m²
Property 46043 photo 1
Property 46043 photo 2
Property 46043 photo 3
Property 46043 photo 4
Property 46043 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 19000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 760 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 40470
  • Metrekare 55000 m²
  • Denize uzaklık 460 m
Satılık
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 16555
  • Metrekare 17934 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 280 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 48743
  • Metrekare 17497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 300 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 56285
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
2 150 000 € 409 €/m²
  • Nesne kodu 49950
  • Metrekare 5256 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
2 200 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44015
  • Metrekare 15503 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 460 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 57513
  • Metrekare 10397 m²
  • Denize uzaklık 433 m
Satılık
1 500 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 46043
  • Metrekare 19000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 280 000 € 527 €/m²
  • Nesne kodu 40583
  • Metrekare 2425 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 505 000 € 811 €/m²
  • Nesne kodu 45441
  • Metrekare 1854 m²
  • Denize uzaklık 140 m

Bülten aboneliği