Satılık - Arsa 100000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi İtanos Belediyesi
2 026 000 €
20 €/m²
Property 63036 photo 1
Property 63036 photo 2
Property 63036 photo 3
Property 63036 photo 4
Property 63036 photo 5

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 100000 metrekare Girit’te. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42922
  • Metrekare 2129 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 30474
  • Metrekare 29063 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Nesne kodu 29228
  • Metrekare 2070 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33978
  • Metrekare 37064 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
2 200 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44015
  • Metrekare 15503 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 953 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 64250
  • Metrekare 96000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
2 346 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 50279
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
2 670 000 € 494 €/m²
  • Nesne kodu 41749
  • Metrekare 5400 m²
  • Denize uzaklık 370 m
Satılık
1 760 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 40470
  • Metrekare 55000 m²
  • Denize uzaklık 460 m
Satılık
1 800 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 63741
  • Metrekare 21096 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği