1 500 000 €
1160 €/m²
Property 10632 photo 1
Property 10632 photo 2
Property 10632 photo 3
Property 10632 photo 4
Property 10632 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 1293 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 2715 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 30474
  • Metrekare 29063 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 500 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 46043
  • Metrekare 19000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 227 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 38407
  • Metrekare 24820 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 280 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 33143
  • Metrekare 2332 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
1 280 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 48743
  • Metrekare 17497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 52388
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 52253
  • Metrekare 40085 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 505 000 € 811 €/m²
  • Nesne kodu 45441
  • Metrekare 1854 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
1 600 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 36640
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
1 800 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 63741
  • Metrekare 21096 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği