853 000 €
813 €/m²
Property 64552 photo 1
Property 64552 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 61 km

Hizmetler

  • Golden Visa

Açıklama

Satılık Arsa 1048 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 12485
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 63904
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
850 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 35094
  • Metrekare 5547 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
792 000 € 425 €/m²
  • Nesne kodu 30280
  • Metrekare 1860 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
853 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 63290
  • Metrekare 36000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
880 000 € 1760 €/m²
  • Nesne kodu 18950
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
735 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30343
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
1 200 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 50581
  • Metrekare 32687 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
710 000 € 299 €/m²
  • Nesne kodu 44207
  • Metrekare 2367 m²
  • Denize uzaklık 97 m
Satılık
1 050 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44361
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m

Bülten aboneliği