Satılık - Arsa 301 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Kissamos Belediyesi
50 000 € 33 000 €
109 €/m²
Property 32790 photo 1
Property 32790 photo 2
Property 32790 photo 3
Property 32790 photo 4
Property 32790 photo 5
Property 32790 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 550 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 301 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 37922
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19200 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 45797
  • Metrekare 982 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
65 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 36882
  • Metrekare 5235 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
49 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 48833
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
64 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 49815
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
50 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 39460
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 61453
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 6700 m
Satılık
53 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 34137
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
50 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 37925
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 19700 m

Bülten aboneliği