55 000 €
229 €/m²
Property 61453 photo 1
Property 61453 photo 2
Property 61453 photo 3
Property 61453 photo 4
Property 61453 photo 5
Property 61453 photo 6
Property 61453 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6700 m
  • Havaalanına uzaklık: 63 km

Açıklama

Satılık Arsa 240 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
54 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 39458
  • Metrekare 890 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 13132
  • Metrekare 496 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
60 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37931
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
75 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 57164
  • Metrekare 831 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Önerilen Satılık
60 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 62188
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 42244
  • Metrekare 272 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
69 900 € 224 €/m²
  • Nesne kodu 63410
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
50 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 50364
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
45 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 43314
  • Metrekare 735 m²
  • Denize uzaklık 18000 m

Bülten aboneliği