113 000 € 90 000 €
34 €/m²
Property 13027 photo 1
Property 13027 photo 2
Property 13027 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 12 km
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2638 metrekare Attiki’de. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 30693
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 173000 m
Satılık
110 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 24748
  • Metrekare 1015 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
165 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 49861
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
160 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 30721
  • Metrekare 770 m²
  • Denize uzaklık 160000 m
Satılık
130 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32627
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
110 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 43857
  • Metrekare 407 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
130 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 26119
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34318
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
131 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12790
  • Metrekare 2052 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
150 000 €
  • Nesne kodu 13666
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği