Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 2373 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Argosaronikos adaları
Aegina
120 000 €
50 €/m²
Nesne kodu
30291
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
2373 m²
Bölge
Attiki
Location
Attica (Yunanistan) | Aegina (Argosaronikos adaları)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
250 m
Havaalanına uzaklık:
55 km
Açıklama
Satılık Arsa 2373 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 415 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
130 000 €
120 000 €
153 €/m²
Arsa 780 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
5428
Metrekare
780 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
168 000 €
85 000 €
26 €/m²
Arsa 3200 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
14798
Metrekare
3200 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
131 000 €
63 €/m²
Arsa 2052 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
12790
Metrekare
2052 m²
Denize uzaklık
7400 m
Satılık
140 000 €
466 €/m²
Arsa 300 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
23278
Metrekare
300 m²
Denize uzaklık
1300 m
Satılık
110 000 €
108 €/m²
Arsa 1015 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
24748
Metrekare
1015 m²
Denize uzaklık
8000 m
Satılık
130 000 €
65 €/m²
Arsa 2000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
32627
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
160 000 €
207 €/m²
Arsa 770 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
30721
Metrekare
770 m²
Denize uzaklık
160000 m
Satılık
135 000 €
122 €/m²
Arsa 1102 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
64218
Metrekare
1102 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
150 000 €
130 000 €
301 €/m²
Arsa 431 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
6773
Metrekare
431 m²
Denize uzaklık
15000 m
Satılık
165 000 €
67 €/m²
Arsa 2430 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
29249
Metrekare
2430 m²
Denize uzaklık
18000 m
Evgeniya Tsekrekos
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar