Property 23314 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5000 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
165 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 49861
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
152 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 12787
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
195 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13003
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 19254
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
242 000 € 284 €/m²
  • Nesne kodu 63280
  • Metrekare 852 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
150 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 32436
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
180 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 29210
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
200 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 4426
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
240 000 € 231 €/m²
  • Nesne kodu 32068
  • Metrekare 1036 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
240 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 29069
  • Metrekare 906 m²
  • Denize uzaklık 1900 m

Bülten aboneliği