Satılık - Arsa 1860 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Tilisos Belediyesi
792 000 €
425 €/m²
Property 30280 photo 1
Property 30280 photo 2
Property 30280 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1,6
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1860 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 2976 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 63744
  • Metrekare 13439 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
853 000 € 860 €/m²
  • Nesne kodu 64550
  • Metrekare 991 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 100 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 50051
  • Metrekare 12400 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
650 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 37517
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
675 000 € 143 €/m²
  • Nesne kodu 11960
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
940 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37512
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
800 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 32800
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
900 000 € 421 €/m²
  • Nesne kodu 26074
  • Metrekare 2135 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30124
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 15 m

Bülten aboneliği