Satılık - Arsa 4700 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi
940 000 €
200 €/m²
Property 37512 photo 1
Property 37512 photo 2
Property 37512 photo 3
Property 37512 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4700 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 400 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 31733
  • Metrekare 19454 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 280 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 54603
  • Metrekare 11799 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
853 000 € 813 €/m²
  • Nesne kodu 64552
  • Metrekare 1048 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
880 000 € 1760 €/m²
  • Nesne kodu 18950
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 300 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 47791
  • Metrekare 58000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
800 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 32800
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
900 000 € 421 €/m²
  • Nesne kodu 26074
  • Metrekare 2135 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42923
  • Metrekare 563 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 24952
  • Metrekare 11065 m²
Satılık
800 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 63744
  • Metrekare 13439 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği