Satılık - Arsa 2135 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Siteia Mochlos
900 000 €
421 €/m²
Property 26074 photo 1
Property 26074 photo 2
Property 26074 photo 3
Property 26074 photo 4
Property 26074 photo 5
Property 26074 photo 6
Property 26074 photo 7
Property 26074 photo 8
Property 26074 photo 9
Property 26074 photo 10
Property 26074 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 2135 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
853 000 € 813 €/m²
  • Nesne kodu 64552
  • Metrekare 1048 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 49742
  • Metrekare 13569 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
800 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 32800
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
900 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 38771
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30124
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
750 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 38096
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 100 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 50051
  • Metrekare 12400 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
900 000 € 421 €/m²
  • Nesne kodu 26074
  • Metrekare 2135 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
792 000 € 425 €/m²
  • Nesne kodu 30280
  • Metrekare 1860 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
750 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 59199
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği