Satılık - Arsa 14500 m² Girit’te

Yunanistan Girit Resmo Lamba Triopetra
650 000 €
44 €/m²
Property 37517 photo 1
Property 37517 photo 2
Property 37517 photo 3
Property 37517 photo 4
Property 37517 photo 5
Property 37517 photo 6
Property 37517 photo 7
Property 37517 photo 8
Property 37517 photo 9
Property 37517 photo 10
Property 37517 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 10 km
  • Havaalanına uzaklık: 59 km

Açıklama

Satılık Arsa 14500 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 345 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
525 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 34771
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
650 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44104
  • Metrekare 4580 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
940 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37512
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
590 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 65038
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
800 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 56706
  • Metrekare 14549 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
700 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 40404
  • Metrekare 8926 m²
  • Denize uzaklık 470 m
Satılık
660 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65423
  • Metrekare 12329 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
600 000 € 649 €/m²
  • Nesne kodu 65156
  • Metrekare 924 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
750 000 € 165 €/m²
  • Nesne kodu 38074
  • Metrekare 4520 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
600 000 € 253 €/m²
  • Nesne kodu 44494
  • Metrekare 2363 m²
  • Denize uzaklık 120 m

Bülten aboneliği