330 000 €
50 €/m²
Property 29659 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5400 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 6500 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Nesne kodu 24404
  • Metrekare 536 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
275 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 11564
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
425 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 23825
  • Metrekare 12600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
400 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 13128
  • Metrekare 4870 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
360 000 € 373 €/m²
  • Nesne kodu 47502
  • Metrekare 965 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
450 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 14679
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
266 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 13845
  • Metrekare 950 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
330 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 22407
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
430 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 5918
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği