Property 10880 photo 1
Property 10880 photo 2
Property 10880 photo 3
Property 10880 photo 4
Property 10880 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 2
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 600 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 150 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 29659
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
400 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 14818
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
450 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 14679
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
335 000 € 549 €/m²
  • Nesne kodu 7611
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
500 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 5920
  • Metrekare 9780 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
360 000 € 292 €/m²
  • Nesne kodu 25148
  • Metrekare 1230 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
430 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 5918
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
400 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 32648
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
420 000 € 420 €/m²
  • Nesne kodu 62025
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
450 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 22907
  • Metrekare 5704 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği