Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 536 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Atina - Doğu
460 000 €
425 000 €
792 €/m²
Nesne kodu
24404
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
536 m²
Bölge
Attiki
Location
Atina - Doğu (Attica)
Ayrıntılar
Yapı izni oranı:
0,6
Denize mesafe:
350 m
Havaalanına uzaklık:
24 km
Açıklama
Satılık Arsa 536 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 322 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
650 000 €
550 000 €
611 €/m²
Arsa 900 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
56455
Metrekare
900 m²
Denize uzaklık
70 m
Satılık
550 000 €
233 €/m²
Arsa 2360 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
34277
Metrekare
2360 m²
Denize uzaklık
2600 m
Satılık
450 000 €
78 €/m²
Arsa 5704 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
22907
Metrekare
5704 m²
Denize uzaklık
2500 m
Önerilen
Satılık
650 000 €
490 000 €
620 €/m²
Arsa 790 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
44215
Metrekare
790 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
600 000 €
400 000 €
417 €/m²
Arsa 957 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
10436
Metrekare
957 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
557 000 €
318 €/m²
Arsa 1750 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13790
Metrekare
1750 m²
Denize uzaklık
700 m
Satılık
550 000 €
523 €/m²
Arsa 1050 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
59221
Metrekare
1050 m²
Denize uzaklık
260 m
Satılık
620 000 €
140 €/m²
Arsa 4400 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
30175
Metrekare
4400 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
590 000 €
547 €/m²
Arsa 1077 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
64085
Metrekare
1077 m²
Denize uzaklık
248 m
Satılık
535 000 €
Arsa Attiki
Attiki
Nesne kodu
13625
Metrekare
0 m²
Denize uzaklık
250 m
Evgeniya Tsekrekos
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar
Cyclades
Sporades
İyonya adaları