430 000 €
17 €/m²
Property 5918 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 25000 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Nesne kodu 10436
  • Metrekare 957 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
370 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 24632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
425 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 23825
  • Metrekare 12600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
450 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 22907
  • Metrekare 5704 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
465 000 € 775 €/m²
  • Nesne kodu 59234
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
350 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 23362
  • Metrekare 8850 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
430 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 5918
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
360 000 € 292 €/m²
  • Nesne kodu 25148
  • Metrekare 1230 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
395 000 € 897 €/m²
  • Nesne kodu 10955
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
500 000 € 238 €/m²
  • Nesne kodu 31278
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 550 m

Bülten aboneliği